خرید صابون شترمرغ اصل,سفارش صابون شترمرغ

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : خرید صابون روغن شترمرغ اصلی (مجوز23837/ب ن1/87) صابون روغن شترمرغ اصلی (مجوز23837/ب... با عنوان : خرید صابون شترمرغ اصل,سفارش صابون شترمرغ بخوانید :

خرید صابون روغن شترمرغ اصلی (مجوز23837/ب ن1/87)

 

 

صابون روغن شترمرغ اصلی (مجوز23837/ب ن1/87)

صابون روغن شترمرغ اصلی (مجوز23837/ب ن1/87)

صابون روغن شترمرغ اصلی با مجوز بهداشتی23837/ب ن1/87

 

مواردمصرف: ضدجوشهای سرسیاه پوست و ضدباکتری

مواد تشکیل دهنده اصلی:

 روغن شتر مرغ , روغن عسل, نارگیل عصاره جو و AHA (آنتی هیدروکـسی اسید)

نحوه اثربخشی: این صابون حاوی ترکیبات ضدباکتری است. کمک به رفع مشکلات پوستی نظیر کک مک و جوشهای سرسیاه می کند .باعث از بین رفتن بوی نامطبوع و تیرگی پوست می شود.AHA

 موجود در صابون کمک می کند لایه فوقانی و مرده پوست برداشته شده و باعث رشد یک لایه صاف و یکرنگ از پوست جدید می شود.AHA باعث بهبودی نسبی خطوط و چروکهای ظریف می شوند. این صابون جهت ترمیم پوست می باشد.

طریقه مصرف: صابون را به صورت و بدن خیس بمالید حدود یک دقیقه برروی صورت و 4دقیقه برروی بدن کف صابون را ماساژ داده و سپس آبکشی نمایید. معمولا روزانه یکبار صبح و شب استعمال شود. به علت وجود AHA در صابون ممکن است و خارش و سوزش پوست را احساس کنید که تا حدودی طبیعی و نرمال می باشد.

هشدار: AHA حساسیت پوست را به نورخورشید زیاد می کند که باید در طول مصرف صابون و تا یک هفته پس از قطع مصرف ان از ضد آفتاب با SPF متوسط کنید

برخی از امکانات و قابلیتها:ضدجوشهای سرسیاه پوست ضد باکتری به رفع مشکلات پوستی نظیر کک مک و جوشهای سرسیاه کمک میکند.این صابون جهت ترمیم پوست می باشد.باعث بهبودی نسبی خطوط و چروکهای ظریف می شوند.


نام كالا : صابون روغن شترمرغ اصلی (مجوز23837/ب ن1/87)     قيمت :18,000 تومان

كد : 1685      فروشنده:پی دو


 


مراحل خرید محصول:

گام اول:روی لینک خرید محصول کلیک کنید.

گام دوم:فرم سفارش محصول را تکمیل کنید.این فرم در دو مرحله است در مرحله اول انتخاب شهر و استان و در مرحله دوم پر کردن فرم آدرس پستی-در صورت داشتن سئوال در قسمت پیغام در فرم سفارش سئوال خود را بنویسد.

گام سوم:منتظر تماس کارشناسان فروش برای تایید خرید و ارسال محصول باشید.


 
خرید  صابون روغن شترمرغ
 
صابون روغن شترمرغ اصلی (مجوز23837/ب ن1/87)

خريد صابون روغن شترمرغ اصلی (مجوز23837/ب ن1/87)
خرید صابون شترمرغ,صابون شترمرغ,قیمت صابون شترمرغ,سایت خرید صابون شترمرغ,خواص صابون شترمرغ,صابون برای رفع مشکلات پوستی,صابون برای ترمیم پوست,صابون برای درمان جوش های سرسیاه,...
نویسنده : KING WATER بازدید : 306 تاريخ : شنبه 13 مهر 1392 ساعت: 18:15